Sonora S20V65MB | TV cabinet - 65" wide - 2 Cabinets - Medium brown
SKU: S20V65MB
Original price
Availability:
In stock
Sonora S20V65MB | TV stand - 65" wide - 2 cabinets - Wall or floor mounting - Adjustable levelling feet - Easy access to wires - Medium brown
Features
Brand Sonora
Product series S20
Color Brown
Hardware Wood
Other
Dimensions 65" x 17" x 22"