LG 100QNED85AU | 100" MiniLED TV - Series QNED85A - 4K 120Hz - WebOS 25
SKU: 100QNED85AU
- MiniLED 4K display with QNED technology for dynamic colors.
- a8 AI Gen2 processor automatically optimizes every scene.
- 120Hz refresh rate (up to 144Hz VRR).